Ons team

Groepsindeling 2020-2021

Onderbouw

Groep

Lokaal

Ingang

Leerkracht(en)

Dagen

1-2a

1

B

Sheila Polling

ma

di

wo

 

vr

      Lucas Klazema       do  

1-2b

2

B

Dorine Venema

ma

di

wo

do

vr

1-2c

3

C

Nicky Tenthof van Noorden

ma

 

wo

do

vr

 

 

 

Martine Boerema

 

di

 

 

 

1-2d

4

C

Marieke Zwiers

ma

di

wo

 

 

      Martine Boerema       do vr

3a

15

A

Vera Lafleur

ma

di

wo

 

 

 

 

 

Marjan van der Wal*

 

 

 

do

vr

3b

13

A

Gerrike Boonstra

ma

di

 

do

vr

 

 

 

Marjan van der Wal*

 

 

wo

 

 

4a

12

C

Leonie Nijstad

di

wo

wo

do

vr

4b

11

C

Jeanette Bosscher

ma

di

wo

 

 

 

 

 

Roelien Krol

 

 

 

do

vr

*Marjan van der Wal is ziek en zal zoals het er nu naar uit ziet ook na de zomervakantie nog afwezig zijn.
Groep 3a: Juf Vera zal gedurende de afwezigheid van juf Marjan ook op de donderdag en vrijdag de kinderen van groep 3a lesgeven.
Groep 3b: Op de woensdag zal juf Marjan vervangen worden door meester Lucas.

 

Bovenbouw

Groep

Lokaal

Ingang

Leerkracht(en)

Dagen

5a

10

C

Jeroen Scut

ma

di

wo

do

vr

5b

8

B

Renske Wolffram

ma

di

wo

do

vr

6a

7

A

Chantal Kruger

ma

di

 

do

vr

      Geke Jagt     wo    

6b

9

B

Erna Post

ma

di

wo

 

 

 

 

 

Geke Jagt

 

 

 

do

vr

7a

17

Veste

Ad Oosterveld

ma

di

wo

do

 

 

 

Veste

Lucas Klazema

 

 

 

 

vr

7b

16

Veste

Marieke Kuiper

ma

di

wo

do

vr

8a

19

Veste

Mark Philips

ma

di

wo

do

vr

8b 18 Veste Eveline Reizevoort ma di      

 

 

 

Daphne Bakker

 

 

wo

do

vr

 

   

Taakverdeling

Taak Naam
Directeur  Henriët Westerhof
Adjunct-directeur  Amanda Kuiper-van der Laan
Bouwcoördinator  Marjan van der Wal
Intern begeleiders (IB)                Anne-Marie Koster en Yvonne Blankenstijn                                              
Klassenassistent (ondersteuning zorg)  Ronald Andes, Marian van der Beek, Grietje Menninga, Ina Smidt
Taalcoördinator Jeanette Bosscher
Rekencoördinator Renske Wolffram
ICT- coördinator Marieke Kuiper 
Hoogbegaafdheidsspecialist Daphne Bakker
Cultuurcoördinator Nicky Tenthof van Noorden
Sociale veiligheids-/gedragscoördinator Eveline Reizevoort
Specialist jonge kind  
Logopediste Helma Gerdes
Conciërge Berend Ensing
Stagecoördinator Erna Post
Vertrouwenspersoon Eveline Reizevoort
Administratie Astrid Suurmeijer

 

Alle leerlingen spreken de medewerkers aan met juf/meester gevolgd door de voornaam.

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.