Agenda

Herfstvakantie
21 oktober 2019 t/m 25 oktober 2019
21 oktober t/m 25 oktober
Groepen 3 Digitaal Tekenen
28 oktober 2019
28 oktober
Groepen 4 Les Digitaal Tekenen
30 oktober 2019
30 oktober
Groepen 3 JackLab DNK
4 november 2019
4 november
Groepen 6 Schatkamer van Roald Dahl
5 november 2019
5 november
Groepen 4 JackLab DNK
6 november 2019
6 november
Lampionnenshow
7 november 2019
7 november
Groepen 1-2 Spelletjesochtend
13 november 2019
13 november
Ouder(kind) gesprekken
14 november 2019
14 november
Ouder(kind) gesprekken
18 november 2019
18 november
MR vergadering
20 november 2019 20:00 t/m 22:00
20 november 20:00 t/m 22:00
OR vergadering
21 november 2019 20:00 t/m 21:30
21 november 20:00 t/m 21:30
Sterrennieuws 3
22 november 2019
22 november
Groepen 4 NME: Excursie Uitpluizen
22 november 2019
22 november
Groepen 7 en 8: Mediawijs bij DNK
29 november 2019
29 november
Sintviering
5 december 2019
5 december
Groepen 1-2 Speelgoedochtend
6 december 2019
6 december
Groepen 6 Afsluiting: Schatkamer van Roald Dahl
12 december 2019
12 december
OR vergadering
16 december 2019 20:00 t/m 21:30
16 december 20:00 t/m 21:30
Sterrennieuws 4
21 december 2019
21 december
Kerstvakantie
23 december 2019 t/m 3 januari 2020
23 december t/m 3 januari
Groepen 8 Tijdjagers
14 januari 2020
14 januari
MR vergadering
16 januari 2020 20:00 t/m 22:00
16 januari 20:00 t/m 22:00
Sterrennieuws 5
24 januari 2020
24 januari
Groepen 1-2 Spelletjesochtend
31 januari 2020
31 januari
Soroptimist Filmfestival voor Kinderen
4 februari 2020
4 februari
Groep 7A NME: doe maar Duurzaam
5 februari 2020
5 februari
Groepen 8 Verwijzingsgesprekken
6 februari 2020
6 februari
MR vergadering
10 februari 2020 20:00 t/m 22:00
10 februari 20:00 t/m 22:00
Groepen 8 Verwijzingsgesprekken
11 februari 2020
11 februari
Groepen 8 Afsluiting Tijdjagers
11 februari 2020
11 februari
OR vergadering
11 februari 2020 20:00 t/m 21:30
11 februari 20:00 t/m 21:30
Groep 7B NME: Doe maar Duurzaam
12 februari 2020
12 februari
Groepen 1-2 Speelgoedmiddag
13 februari 2020
13 februari
Groepen 3 Brandweerlessen
13 februari 2020
13 februari
Voorjaarsvakantie
17 februari 2020 t/m 21 februari 2020
17 februari t/m 21 februari
Ouder(kind) gesprekken
27 februari 2020
27 februari
Groep 7B Asser Kinderjury
27 februari 2020
27 februari
Groepen 4 en 3B Sprookjes Sprokkelen
27 februari 2020
27 februari
Groep 7A Asser Kinderjury
28 februari 2020
28 februari
Sterrennieuws 6
28 februari 2020
28 februari
Ouder(kind) gesprekken
3 maart 2020
3 maart
MR vergadering
10 maart 2020 20:00 t/m 22:00
10 maart 20:00 t/m 22:00
Groepen 3 Juffenverjaardag
11 maart 2020
11 maart
Open Dag Plateauscholen Assen
18 maart 2020 9:00 t/m 12:00
18 maart 9:00 t/m 12:00
Groepen 1-2 Spelletjesochtend
18 maart 2020
18 maart
Groepen 3 NME: Gemekker en gepiep
20 maart 2020
20 maart
OR vergadering
25 maart 2020 20:00 t/m 21:30
25 maart 20:00 t/m 21:30
Sterrennieuws 7
27 maart 2020
27 maart
Groepen 7 Excursie: Madurodam en Binnenhof
27 maart 2020
27 maart

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.